Eh-Mon'S Guesthouse
Το Eh-Mon'S Guesthouse Μοντέγκο Μπέυ διαθέτει επίσης δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Πλατεία Sam Sharpe Square είναι σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο και Παραλία Dead End απέχει σχεδόν 4 χλμ. απόσταση από το ξενοδοχείο. Παραλία Doctor's Cave Beach βρίσκεται επίσης σε απόσταση 15 λεπτών με αυτοκίνητο.
Τα δωμάτια του ξενοδοχείου περιλαμβάνουν ρύθμιση κλιματισμού, καθώς και εγκαταστάσεις πολυμέσων με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Πάρκο Jarret1340 χλμ.
- Granville Seventh Day Adventist Church1870 χλμ.
- Club Elite1413 χλμ.
- Baptist Church1804 χλμ.
- Charles Gordon Market1678 χλμ.
- Widowmaker's Cave1770 χλμ.
- Νοσοκομείο Cornwall Regional1131 χλμ.
- Sam Sharpe Teachers College1588 χλμ.
- Catherine Hall1907 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕌
Τι αξιοθέατα έχει κοντά σε τo Eh-Mon'S Guesthouse;
Παραλία Doctor's Cave Beach και Πλατεία Sam Sharpe Square ανήκουν στα πιο δημοφιλή αξιοθέατα και απέχουν 10 και 15 λεπτά οδικώς αντίστοιχα από τo Eh-Mon'S Guesthouse. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Μοντέγκο Μπέι από τo Eh-Mon'S Guesthouse;
Το αεροδρόμιο Μοντέγκο Μπέι βρίσκεται σε απόσταση 10 χλμ. από τo Eh-Mon'S Guesthouse. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo Eh-Mon'S Guesthouse;
Στη διάθεση των πελατών του τo Eh-Mon'S Guesthouse έχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Eh-Mon'S Guesthouse;
Σε τo Eh-Mon'S Guesthouse μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - ❓
Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε ξενοδοχείο;
Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με ξενοδοχείο.